Я б рекомендувала читати цю книгу всім, хто втомився чи зневірився на шляху до своєї мрії, у кого творчі ресурси потребують підзарядки. Кожна сторінка - це концентровані і відфільтровані послання Ніла Ґеймана з чотирьох різних промов. Якою складною і часто непередбаченою є дорога до вершини. На перешкоді може бути бажання швидкого заробітку, “добре”, як найбільший ворог “прекрасного” і ще безліч факторів. Але якщо не відволікатися і не здаватися, автор переконаний, все вийде, адже у нього це вдалося. У справжньому успіху теж є свої проблеми. Важливо, навчитися з ними справлятися на будь-якому етапі свого життя.
Ніл Ґейман вважає, що читання - це величезне задоволення і потреба людства. Бібліотеки - це храми, які нам варто берегти і розвивати. Робити все можливе для їх вдосконалення і модернізації.
“Я вірю, що спроби стримати ідеї допомагають їм поширюватися.
Я вірю, що у боротьбі зброї проти ідей рано чи пізно перемагають ідеї.
Я вважаю, що читання художньої літератури, читання для задоволення - чи не найважливіше заняття в житті людини.
Мені пощастило, коли я підростав, біля мене була чудова бібліотека.
Бібліотека - це місце, де панує затишок”.
Життя фрилансера, життя митця іноді схоже на пляшкову пошту: сидиш на безлюдному острові, пишеш записки, кладеш у пляшки, жбурляєш у море і сподіваєшся, що хтось знайде хоч одну, відкриє, прочитає і відправить тобі щось у відповідь - визнання, гроші або любов. … адже всі пляшки, колись закинуті вами в океан, раптом почнуть повертатися…”
Немає коментарів:
Дописати коментар